Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest głównie do profesjonalistów pracujących z osobami ze spektrum autyzmu.Prowadzimy również szkolenia dla rodziców i opiekunów. Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymują zaświadczenia potwierdzające uczestniczenie w szkoleniu. Fundacja prowadzi szkolenia z zakresu: terapii i edukacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) na poziomie podstawowym i specjalistycznym, pomocy rodzinie osób z autyzmem i wspierania otoczenia społecznego osób z autyzmem, pomocy rodzinie osób z autyzmem i wspierania otoczenia społecznego osób ze spektrum autyzmu.

DATA: 1-2.04.2017 OCOP Olsztyn ,ul.T.Szewczenki 1

Spotkania z autyzmem 1-2.04.2017

CZYTAJ WIĘCEJ
DATA: 28.11.2019 godz.15.30-18.30

Pozytywna dyscyplina

Prowadząca: Wirginia Horszwald

CZYTAJ WIĘCEJ
DATA: Listopad 2019 r. ( szkolenie przeniesione na luty 2020 r. nie odbyło się ze względu na COVID-19 ) W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną wszystkie zaplanowane szkolenia odbędą się w innych terminach.

Integracja sensoryczna – jak pracować z dzieckiem z zaburzeniami ze spektrum w domu – szkolenie dla rodziców

CZYTAJ WIĘCEJ
DATA: Grudzień 2019 r ( ( SZKOLENIE PRZENIESIONE NA LUTY 2020 R. NIE ODBYŁO SIĘ ZE WZGLĘDU NA COVID-19 ) W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ EPIDEMICZNĄ WSZYSTKIE ZAPLANOWANE SZKOLENIA ODBĘDĄ SIĘ W INNYCH TERMINACH.

Integracja sensoryczna – praca z dzieckiem z ASD – szkolenie dla specjalistów

CZYTAJ WIĘCEJ

PRZEKAŻ FUNDACJI SWÓJ 1% PODATKU